Tipy ako spraviť zásnuby originálne a nezabudnuteľné
♥ Snubino je krabička na zásnubný prsteň,so skrytou kamerou, ktorá zachytí jedinečný moment zásnub. Buďte originálny. RADY, TIPY A NÁVODY ako na to ♥
zasnuby,zasnubny prsten,ziadost o ruku,originalne zasnuby,ako poziadat o ruku,zasnubne prstene,zasnuby forum,oficialne zasnuby,zasnuby prihovor,snubino,
16305
single,single-post,postid-16305,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,footer_responsive_adv,columns-3,qode-theme-ver-9.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
zasnuby tipy

Tipy ako spraviť zásnuby originálne a nezabudnuteľné

Váš vzťah naberá ten správny smer a vy cítite, že deň vašich zásnub sa blíži. Chcete aby všetko dopadlo čo najlepšie a pýtate sa, ҅ako na to?ʼ. Odpoveď je, originálne a podľa jej vkusu! Poznáte vašu priateľku a jej štýl, viete, čo sa jej páči a čo zase nie. Využite to vo svoj prospech a ušite jej zásnuby na mieru.

 

Naplánovať si zásnubný deň dopredu a nezabudnúť na detaily, ktoré dotvoria očarujúcu a nezabudnuteľnú chvíľu sa skutočne oplatí. Inšpiráciu môžete nájsť aj v nasledujúcich príkladoch.

 

 

Pre fajnšmekrov

Spomeňte si na miesta, na ktorých ste so svojou priateľkou prežili pekné chvíle, alebo ktoré sú pre Vás niečím výnimočné (prvé rande, prvé stretnutie,…) a zahrňte ich do svojho plánu. Vyberte jedno z nich a počkajte tam na svoju priateľku. Cestou za vami jej naplánujete niekoľko prekvapení, ako kaderníka, vizážistu či výber šiat z obchodu. Bude si pripadať ako skutočná kráľovná vášho srdca. Posledným a zaručene najkrajším prekvapením budete vy.
Alebo si spravte výlet do minulosti. Navštívte vaše spoločné miesta a zaspomínajte na významné udalosti vášho vzťahu. Ďalším významným momentom budú určite aj vaše zásnuby.

 

 

Zdroj:pexels.com

 

Pre dobrodruhov

Originálny spôsob zásnub je aj nečakaný záver turistiky alebo výletu. Vyjdite na vrch, zlezte do jaskyne, potopte sa do oceánu, vystúpte na vrch sopky alebo vzlietnite do nebies. Tu na okraji svetov jej povedzte že je to práve ona, ktorá robí ten svet pod vami/nad vami rovnako krásny ako je tu. Počas cesty môžete naplánovať rôzne zastávky, spomínať na rôzne situácie, ktoré predstavovali významné body v Vašom vzťahu (pekné ale aj tie menej pekné) a zakomponujte to do svojej zásnubnej reči pred odovzdaním snubného prsteňa.

 

Zdroj:howheasked.com

 

Pre milovníkov kníh

Kniha alebo fotoalbum je výborný spôsob ako schronologizovať Váš vzťah a zároveň mať pamiatku na celý život. Nechať vašu priateľku prelistovať pár strán pred tým, ako si kľaknete na kolená je skutočne peknou a romantickou cestou k navodeniu tej správnej atmosféry a vyvolaniu dojímavých emócií.
Zožeňte knihu jej obľúbeného autora a nechajte jej ju podpísať. Poproste autora, aby na koniec venovania pridal vetu „Vezmete si (vaše meno) za manžela?“. Pozvite ju na večeru, piknik, či na prechádzku a podarujte jej knihu s tým najkrajším venovaním.

Vytvorte z Vášho vzťahu originálny príbeh, do ktorého vložíte vaše spoločné zážitky od prvého stretnutia až po súčasnosť. Nezabudnite zachytiť smutné či veselé chvíle. Posledná strana by mohla byť venovaná udalosti, ktorá bude nasledovať a to žiadosť o jej ruku: „Na to, aby mohol byť tento príbeh šťastne ukončený… (váš prejav – doplňte ho v písanej alebo slovnej podobe)“.

 

 

Zdroj:themodelmaker.net

 

 

 

Pre spoločensky ladených

Ak sú pre Vašu priateľku rodina a jej blízki priatelia veľmi dôležití, neváhajte a zahrňte ich do svojho zásnubného ceremoniálu. Môžu Vám pomôcť s vytvorením transparentov, s vyzdobením miesta, doviesť vašu priateľku na miesto, kde ju chcete požiadať o roku bez toho, aby niečo tušila.
Pokiaľ chcete vedieť viac o plusoch a mínusoch zásnub v spoločnosti druhých, odporúčame Vám prečítať tento článok:  Zásnuby s rodinou a priateľmi.

 

 

Ak sa vám máli a chcete to spraviť skutočne vo veľkom, vyskúšajte flashmob zásnuby. Je to vynikajúci spôsob, ak chcete spraviť veľkú šou a zapojiť do toho, okrem členov rodiny a priateľov aj ľudí prechádzajúcich okolo. Nacvičte s nimi tanec na vašu spoločnú pieseň a po ukončení tanca vyjdite z davu so SNUBINOM v ruke a požiadajte vašu lásku pred očami všetkých vašich blízkych (aj neblízkych) o ruku.

 

 

Predstavili sme Vám niekoľko z mnohých spôsobov žiadosti o roku. To, ako bude vyzerať to Vaše je len na Vás. Vyberte teda taký, ktorý bude pre Vašu milú splnením jej tajných prianí. Nezabúdajte, že so SNUBINOM môže byť tento jedinečný moment zachytený navždy.  SNUBINO si môžete objednať online v tomto odkaze. Radi Vám pomôžeme vytvoriť originálne zásnuby.