Zásnuby s rodinou a priateľmi
♥ Snubino je krabička na zásnubný prsteň,so skrytou kamerou, ktorá zachytí jedinečný moment zásnub. Buďte originálny. RADY, TIPY A NÁVODY ako na to ♥
zasnuby,zasnubny prsten,ziadost o ruku,originalne zasnuby,ako poziadat o ruku,zasnubne prstene,zasnuby forum,oficialne zasnuby,zasnuby prihovor,snubino,
18724
single,single-post,postid-18724,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,footer_responsive_adv,columns-3,qode-theme-ver-9.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
zasnuby s rodinou a priateľmi - originalne zasnuby

Zásnuby s rodinou a priateľmi

Zásnuby sú obrovský krok do budúcnosti. Pytačky u rodičov sú stará tradícia, no v dnešnej dobe sa počas zásnub čoraz častejšie stretávames prítomnosťou nielen rodiny ale aj najlepších priateľov.  A teda je lepšie zorganizovať zásnuby s rodinou alebo osamote?    

 

Celkom dobrá otázka!

Môžete navrhnúť jednoduché stretnutie blízkych alebo naplánovať extravagantné zásnuby so sláčikovím kvartetom v prenajatej reštaurácii. Jedno je však isté. Pokiaľ chcete do zásnub zainteresovať rodinu a priateľov, nebude to také jednoduché.

 

Inšpirovať sa môžete napríklad aj týmto videom:

Niektorí ľudia nevedia udržať tajomstvo. A tu môže nastať problém. Všeobecne platí, že čím menej ľudí bude vedieť o vašom pláne, tým je menšia pravdepodobnosť, že sa váš miláčik niečo dozvie. Ak teda chcete zapojiť aj rodinu, či priateľov, je potrebné zvoliť vhodného komplica, ktorý vaše plány neroztrúbi kade-tade. Skrátka človeka, ktorý je diskrétny a na ktorého sa môžete s organizovaním spoľahnúť.

 

Jedinečný spôsob, ako zapojiť rodinu a priateľov do zásnub, bez toho aby ste im rozprávali o vašom pláne a riskovali tak možnosť vyzradenia, je NATOČIŤ ZÁSNUBNÉ VIDEO!

Natočte váš spoločný príbeh, tým že ho vyrozprávate vy sám pred kameru. Pripojte zopár fotografií a spoločných videí. Akonáhle budete mať dostatok srdcehrejúceho materiálu môžete toto zásnubné video zakončiť samotnou žiadosťou o ruku. Je to skvelý spôsob ako sa podeliť o tento vzácny okamih s rodinou a priateľmi a zároveň zachovať intimitu prítomného okamihu.  Týmto spôsobom si taktiež zaistíte bezpečnosť svojho tajomstva pred samotnou žiadosťou o ruku.

Navyše, ak sa Vaša partnerka po zásnubách dozvie, že ste jej pripravili prekvapenie v podobe zásnubného videa vedzte, že bude dojatá aj druhýkrát.

 

Také romantické gesto neurobí každý chlap. Je to symbol originality, romantiky a taktiež aj kreativity.

 

Možno sa pýtate ako len natočiť video bez toho, aby vás niekto kameroval? Vy predsa nemôžete držať kameru v rukách počas toho ako kľačíte. Ako to uskutočniť bez tretej osoby? Odpoveď nájdete TU.

 

Predsa len s rodinou by to bolo lepšie…

Ak trváte na tom, aby sa tohto veľkého dňa zúčastnili aj Vaši priatelia a rodina, tak skúste žiadosť o ruku naplánovať na nejaký sviatok – napr. narodeniny, Vianoce alebo vaše spoločné výročie. Kým rodina a priatelia žijú v domnienke, že chystáte oslavu napr. k jej narodeninám, vy môžete byť spokojný, že to bude skutočné prekvapenie nie len pre ňu ale aj pre všetkých prítomných.

 

Usporiadajte oslavu

Nepokazte si svoj romantický zážitok prítomnosťou druhých. Miesto toho si naplánujte pozásnubnú oslavu s rodinou a priateľmi. Bližšie o takejto oslave sa dočítate v článku: Oslava zásnub .

 

Myslite hlavne na ňu!

Svoju partnerku už poznáte dobre. Vcíťte sa do jej kože a predstave si, či by sa cítila príjemne, ak by boli vôkol Vás ďalší ľudia alebo by si radšej vychutnala ten okamih iba s vami? Ak budete sami dvaja, verte, že tie emócie ktoré prejaví po Vašej otázke budú skutočné a nie „hrané“ kvôli publiku (rodine a priateľom). Práve z týchto emócií budete presne vedieť či je to žena na celý život!