Rozmýšľam, že si ju vezmem
♥ Snubino je krabička na zásnubný prsteň,so skrytou kamerou, ktorá zachytí jedinečný moment zásnub. Buďte originálny. RADY, TIPY A NÁVODY ako na to ♥
zasnuby,zasnubny prsten,ziadost o ruku,originalne zasnuby,ako poziadat o ruku,zasnubne prstene,zasnuby forum,oficialne zasnuby,zasnuby prihovor,snubino,
19738
single,single-post,postid-19738,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,footer_responsive_adv,columns-3,qode-theme-ver-9.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
rozmyslam o zasnubach

Rozmýšľam, že si ju vezmem

Idem ju požiadať o ruku. Zásnuby! Chce to niečo špeciálne, niečo originálne – vravím si. Ale čo také? Víkend strávený v Bojniciach, posteľ plná lupeňov ruží, výlet balónom potom si kľaknem v reštike po luxusnej večeri a opýtam sa jej „Vezmeš si ma“? To je taká klasika – nič originálne. Alebo sa vyberieme na trip do Paríža – mesta zamilovaných a po tom čo vypijeme fľašu vína za 100€ a vcucneme do seba poslednú špagetu sa odoberiem na WC a pripravím si zásnubný prsteň? To tiež nebude ono. Alebo áno?

 

Odpoveď je predsa jasná

Každopádne jedno viem, že zásnuby sú pre ženu nenormálne dôležitá vec…ale na čo to tak riešia? Buď ma chceš alebo nechceš. No nie? Tá odpoveď by mala byť jednoznačná – ÁNO 🙂 .  Nie len preto, že som úžasný 🙂 , ale hlavne preto čo sme spolu všetko prežili. Preto, že sme spolu bok po boku už 5 rokov. No prečo by so mnou bola tak dlho, ak by si ma nechcela vziať?

 
  Zdroj:pexles.com

 

Zásnuby – robíte to pre ňu!

Zdroj:pexles.com

Ako som spomínal, pre ženy sú zásnuby jedinečný okamih. Veď jej kamarátka sa zasnúbila na Maledivách a ďalšej kamoške zložil jej priateľ (teraz už snúbenec) pieseň o nich dvoch.  A v lete sa idú brať! Tak teda ako spraviť zásnuby skutočne originálne? Také, aby nebola zo mňa sklamaná? Podstatné je, aby sa pri tom cítila dobre. Aby bol tento okamih pre ňu výnimočný. Nemusí mať briliantový prsteň za neskutočné peniaze. Na tom vôbec nezáleží. Záleží jej na tom, aby ten okamih bol romantický, aby to bolo ušité na mieru. Pre ňu!

 

Je to na vás

Poznáte ju predsa najlepšie! Viete čo má rada. Viete čo ju rozosmeje a čo naopak rozplače. Poznáte jej obľúbené miesta a farby. Stačí trochu porozmýšľať pospájať tieto informácie a prídete na to! A ak nie, tak sa poraďte s jej dobrou kamarátkou. No a ak vás nič nenapadá, tak si skúste preletieť článok Tipy ako spraviť zásnuby originálne a nezabudnuteľné, kde uvádzame zopár osvedčených typov ako zo zásnub spraviť udalosť.

Ja už viem, kde si kľaknem na koleno a opýtam sa jej VEZMEŠ SI MA? Idem rovno pozrieť letenky 🙂

 

 

 

 Chceli by ste si Vaše zásnuby zaznamenať, no neviete ako? Prečítajte si viac o Snubine – krabičke na zásnubný prsteň so skrytou kamerou, ktorá zaznamená jedinečný okamih navždy.

Pre viac informácií, kliknite TU.