Prečo sú zásnuby pre ženu dôležité
♥ Snubino je krabička na zásnubný prsteň,so skrytou kamerou, ktorá zachytí jedinečný moment zásnub. Buďte originálny. RADY, TIPY A NÁVODY ako na to ♥
zasnuby,zasnubny prsten,ziadost o ruku,originalne zasnuby,ako poziadat o ruku,zasnubne prstene,zasnuby forum,oficialne zasnuby,zasnuby prihovor,snubino,
18966
single,single-post,postid-18966,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,footer_responsive_adv,columns-3,qode-theme-ver-9.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
dolezite zasnuby stastna zena_snubino

Prečo sú zásnuby pre ženu dôležité

Už v detstve sme stáli pred zrkadlami v šatách zo záclon a s tými najkrajšími handmade venčekmi na hlavách snívajúc o svojom princovi na bielom koni. „Princovia“ sa však hrali s autíčkami alebo v pieskoviskách a naše vydajachtivétúžby im boli ukradnuté. Svet žien a svet mužov sa vo veciach svadobných v mnohom rozchádza. Počnúc zásnubami, končiac svadobnou nocou sú naše tajné priania obyčajne diametrálne odlišné.

 

V srdci ženy a v hlave muža

Sme vychovávané v stereotypoch, ktoré nám diktujú, že máme byť krásne a žiadané. A ktorá žena je už krajšia a žiadanejšia ako nevesta kráčajúca v bielych šatách k oltáru? Zásnuby sú pre nás potvrdením lásky a zárukou spoločného života vo dvojici. Roky o nich tajne snívame a keď príde ten deň, chceme sa cítiť výnimočne. Túžime si ich vychutnať, pretože vždy veríme, že sú pre nás posledné.

Muži sú v porovnaní s nami o niečo praktickejšie pokolenie. Romantických duší sa v týchto kruhoch nájde pomerne málo. Väčšina z nich zaručene nevidela všetky tie filmy, v ktorých kľačiaci hrdinovia vyznávajú lásku žene svojho života s diamantovým prsteňom, slzami v očiach a ohňostrojom na pozadí. Nie, páni, nemusíte to urobiť presne podľa tohto scenára, pár nasledujúcich tipov vám však môže pomôcť vyhovieť tej svojej pravej.

 

 

Zdroj:nymag.com

 

 

Nájdite v sebe dušu romantika

 

Zdroj:proposal-ideas.com

Veľkí muži robia veľké činy. Vy sa chystáte urobiť jedno z najväčších životných rozhodnutí. Bez štipky romantiky to však pravdepodobne nepôjde. Niektorí páni majú to šťastie a na romantikov sa premenia po boku milovanej ženy, iní budú musieť pohľadať nejakú tú inšpiráciu vo filmoch alebo preštudovať tipy pre prípravu nezabudnuteľných zásnub na webe, ale účel svätí prostriedky a dáma vášho srdca za to iste stojí. Pripravte jej naozajstnú romantiku, hodnú toho očakávaného slovka ÁNO.

 

 

Niekoľko skvelých tipov, ako spraviť zásnuby originálne vám prinášame v článku: Tipy ako spraviť zásnuby originálne a nezabudnuteľné

 

Počúvajte ju

 

Zdroj:proposal-ideas.com

Aj keď si pozriete top výber romantiky na plátne, podrobne naštudujete všetky rady a skĺbite z nich to najlepšie, nemáte zaručené, že trafíte do čierneho. Hoci podľa mužskej analytickej logiky by to tak bezpochyby malo byť. Každá žena je však jedinečná a má vlastné predstavy o tom, ako by mali zásnuby prebehnúť. Niektoré snívajú o romantickej večery vo dvojici, iné o veľkolepom požiadaní o ruku za prítomnosti priateľov či verejnosti, túžbou ďalších je snubný prsteň ukrytý v koláčiku. Väčšina z nich to pri nejakej príležitosti spomenie. Ak ste to z úst svojej vyvolenej ešte nepočuli, skúste nejakú tú príležitosť navodiť. Vezmite ju napríklad do kina na romantický film alebo jej porozprávajte o zásnubách priateľov. Jej reakcie pozorne počúvajte a ukladajte do pamäte.

 

Prekvapte ju

Ďalšia nepochopiteľná informácia pre analytický mužský mozog – jej predstáv sa do bodky nedržte. Chytáte sa za hlavu? Rozumiem, ale súčasťou požiadania o ruku by malo byť aj nejaké to prekvapenie. Ak vaša partnerka o zásnubách vôbec netuší, príliš sa trápiť nemusíte. Prekvapená bude pravdepodobne dosť. Ak však už nejaké to tušenie má, doveďte jej predstavy do dokonalosti drobným detailom alebo veľkým gestom. Pomyselnou čerešničkou na torte môže byť napríklad romantické vyznanie lásky alebo zorganizovanie oslavy s rodinou a priateľmi.

 

Uchovajte si spomienky

Nie, páni, neľakajte sa, vôbec nepochybujem o vašich schopnostiach pripraviť pre ženu svojho srdca skutočne nezabudnuteľný zážitok. Uvedomte si však, že plánujete spoločne stráviť zvyšok života a v priebehu rokov postupne vyblednú i tie najsilnejšie emócie a udalosti s nimi súvisiace. Vo všedných dňoch manželského spolunažívania, ale napríklad i pri príležitosti výročia svadby iste oceníte spomienkové video alebo fotografie z dňa zásnub. Zvečníte tým svoju lásku, ktorá sa v priebehu rokov a budovania rodiny bude iste prehlbovať, ale už nikdy nebude rovnaká ako v tento deň.

 

Pýtate sa ako na to? Prečítajte si viac o Snubine – krabičke na zásnubný prsteň so skrytou kamerou, ktorá zaznamená jedinečný okamih navždy. Pre viac informácií, kliknite TU.

 

 

Tak milí páni, prajem veľa šťastia, srdce na mieste, priazeň osudu a „áno“ z úst vyvolenej.