Zásnubné video
♥ Snubino je krabička na zásnubný prsteň,so skrytou kamerou, ktorá zachytí jedinečný moment zásnub. Buďte originálny. RADY, TIPY A NÁVODY ako na to ♥
zasnuby,zasnubny prsten,ziadost o ruku,originalne zasnuby,ako poziadat o ruku,zasnubne prstene,zasnuby forum,oficialne zasnuby,zasnuby prihovor,snubino,
20058
single,single-post,postid-20058,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,footer_responsive_adv,columns-3,qode-theme-ver-9.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
zasnubne video

Zásnubné video

Fotky a videá už roky zohrávajú v našich životoch významnú úlohu. Dávno pred tým než sa objavil nejaký Instagram, dávno predtým než slovíčko zdieľať získalo podobu dnešného facebookoveho významu, sme fotili radi.

 

Trošku si zaspomínajme

Fotenie, či kamerovanie bolo skutočným zážitkom. Fotky sa prezerali doma na gauči, spoločne s rodinou alebo priateľmi. Pamätáte sa ešte na klasické fotoaparáty? Dalo to neskutočne veľa námahy, aby sme mohli držať v ruke reálnu fotografiu. Museli sme ísť do obchodu kúpiť film a baterky. Film sa musel správne založiť. Dokonca sme museli urobiť prvú kontrolnú fotografiu. Čakali sme, kým sa nabije blesk. Následne sme sa pokúšali vytvoriť záber. Po 32 cvaknutiach nasledovalo pretáčanie filmu späť do filmového kotúča. Tento film bolo treba zaniesť do fotoslužby a o 10 dní sa vrátiť po fotky. Tá vôňa fotografie stála za to. Alebo tie obrovské, neskutočne drahé kamery, ktoré ťahali naši otcovia do Chorvátska na dovolenku, len aby nám urobili krásnu spomienku na detstvo. To bola obeta!

 

Instagramové časy

Dnes si už ale fotíme všetko. Bez ohľadu na to, či to má nejakú hodnotu alebo nie. Fotíme si naše nohy na pláži, tehličky na bruchu, pózy pred zrkadlom aj domácich miláčikov. Fotíme stromy, domy, autá, kabelky nechty, našpúlené pery, jedlo, kávu, drinky, svoje staré mobily novými. Sú to skutočne tie pamiatky, ktoré si chceme uchovať? Kedy sa asi k týmto skvostom vrátime? Len čo pípne posledný lajk na fotke, pravdepodobne sa na ňu zabudne.

Aj napriek tomu tu sú okamihy, ktoré si chceme zachovať v našej pamäti navždy. Okamihy, ku ktorým by sme sa radi vrátili, spomínali a rozprávali sa o nich aj po rokoch. Napríklad okrúhle narodeniny, svadby, rôzne výročia, dovolenky a kopu ďalších.

A čo zásnuby?

Zamysleli ste sa, čo bolo vo vašom partnerskom živote tým najsilnejším zážitkom? Pre mňa to boli zásnuby! Bolo to krásne! Ten pocit, keď sa muž rozhodne, že ste pre neho tá najlepšia žena na svete a že chce, aby ste mu splodili jeho deti. Ten pocit, že si vás skutočne váži, ten pocit, že sa o vás chce starať a že si je istý, že to naozaj má zmysel. Ten pocit keď pochopíte, že to celé berie vážne a že už nebudete JA a TY ale MY! Všetky tieto pocity sa skumulujú v jednom okamihu a vy, (pokiaľ ho skutočne milujete) zažívate najkrajší pocit vo svojom živote! Ak sa vám mám priznať, nepamätám si presne čo hovoril…len viem, že mi vtedy bolo úplne úžasne! Boli tam slzy, úsmev, zimomriavky, more lásky a dvaja šťastní ľudia. Toto je chvíľa, na ktorú určite nechcem zabudnúť a ktorá si zaslúži miesto v rodinnom albume.

Zo svojich zásnub nemám ani fotku ani video, no dnes technika pokročila a zásnuby sa dajú jednoducho zaznamenať. Dnes je možné zachytiť jedinečný okamih zásnub na video. Pýtate sa ako? Priamo z krabičky na zásnubný prsteň – Snubino. Bola som skutočne dojatá, keď som videla tie dievčatá priamo z pohľadu snúbenca. Prežívala som to opäť s nimi a  dokonca boli aj opäť zimomriavky.

 

 

Páni, pýtate sa ako spraviť originálne zásnuby? Dajte to na video a potešte svoju budúcu. Zasnúbte sa vo veľkom štýle a podeľte sa o túto chvíľu so svojimi blízkymi.