O nás
♥ Snubino je krabička na zásnubný prsteň,so skrytou kamerou, ktorá zachytí jedinečný moment zásnub. Buďte originálny. RADY, TIPY A NÁVODY ako na to ♥
zasnuby,zasnubny prsten,ziadost o ruku,originalne zasnuby,ako poziadat o ruku,zasnubne prstene,zasnuby forum,oficialne zasnuby,zasnuby prihovor,snubino,
19600
page,page-id-19600,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,footer_responsive_adv,columns-3,qode-theme-ver-9.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
Ako vzniklo Snubino
Už počas štúdia na vysokej škole som sa zaujímal o špionážnu techniku. Moju diplomovú prácu som chcel venovať práve tejto téme, no viacerí učitelia ma od toho odhovorili. Tak som si vo vlastnom záujme nakúpil komponenty, pájkoval, testoval, študoval – skrátka hral som sa vo voľnom čase. Premýšľal som, aké alternatívne použitie môže mať špionážna technika. S priateľkou sme sa pohoršovali nad tým, čo všetko človek nájde na Instagrame či Facebooku. Ľudia si v dnešnej dobe fotia a nakrúcaju takmer všetko – svoj obed, drink, nohy na pláži, autá, kabelky, nechty, našpúlené pery atď. K týmto fotkám a videám sa málokedy vrátia. Potom sú tu momenty, ku ktorým sa vracajú radi. Momenty, kedy si zaznamenali rôzne životné milníky, akými sú narodenie dieťaťa, prvé kroky, prvé slová, rôzne oslavy, svadby, jubileá. Najväčšie životné rozhodnutie prichádza, keď si vyberáme svojho životného partnera. Počas zásnub prebieha neskutočná chémia a vy zažívate koncert emócií. Prečo by sa zásnuby nemohli zaznamenať? Prečo si tento moment ľudia neuchovávajú navždy?
Je to tak trochu tajné a taktiež si chcú zachovať intimitu!
Väčšinou si to chalan tajne plánuje a chce polovičku prekvapiť. Kamarát s foťákom schovaný v kríkoch môže tento moment výrazne narušiť a pokaziť tak celú romantiku. Riešenie? Ukryť kameru do krabičky na prsteň.
Náš tím je tu pre Vás

????????????????????????????????????
Tomáš
Maliňak
Zakladateľ

Skrytými kamerami sa zaoberá od roku 2011.

Nový rozmer im priniesol v roku 2013, kedy sa zrodil nápad Snubina. Nasledovali 3 roky vývoja, vďaka ktorým je dnes Snubino skutočnosťou.

anezka-vojtekova-snubino
Anežka
Vojteková
Blogerka

Anežka Vám zodpovie na Vaše partnerské otázky. Sleduje zásnubné trendy a prináša praktické články, vďaka ktorým sa milí páni budete vedieť pripraviť na svoje ÁNO.

slavomir-cerevka-snubino
Slavomír
Čerevka
Technik

Slavo je chlapík, ktorý to s drevom vie. Práve on sa stará o to, aby Vaše Snubino bolo v bezchybnom nablýskanom stave, pripravené zaznamenať Váš veľký deň.