Časté otázky
♥ Snubino je krabička na zásnubný prsteň,so skrytou kamerou, ktorá zachytí jedinečný moment zásnub. Buďte originálny. RADY, TIPY A NÁVODY ako na to ♥
zasnuby,zasnubny prsten,ziadost o ruku,originalne zasnuby,ako poziadat o ruku,zasnubne prstene,zasnuby forum,oficialne zasnuby,zasnuby prihovor,snubino,
15648
page,page-id-15648,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,footer_responsive_adv,columns-3,qode-theme-ver-9.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 
Čo je Snubino?

Snubino je luxusná krabička na zásnubný prsteň, ktorá obsahuje skrytú kameru. Jednoduchým stlačením tlačidla na krabičke nahrávate Vašu, nič netušiacu, partnerku v okamihu, keď ju žiadate o ruku. Vznikne tak pekná spomienka na Váš jedinečný životný okamih. Nahrávkou ju nielen prekvapíte, ale taktiež Vás bude považovať za romantika. Video je možné upraviť a spestriť tak Vašu svadbu, svadobné video alebo vytvoriť videopozvánku, ktorú môžete zdieľať na sociálnych sieťach alebo rozoslať priateľom emailom.

Ako prebieha zapožičanie snubina?

Zapožičanie je veľmi jednoduché! Pozrite si ako sa dostanete k Vášmu zásnubnému videu v tomto odkaze.

Ako používať Snubino?

Návod na používanie Snubina nájdete v tomto odkaze.

Kedy mi príde Snubino domov?

Záleží na čase objednávky a spôsobe platby.

Napríklad: Snubino si objednáte na 5 kalendárnych dní v pondelok o 10:00.  V tom čase hneď uhradíte sumu prevodom na náš účet. V nasledujúci pracovný deň (utorok) zaevidujeme platbu a pripravíme Snubino na odoslanie. Vo štvrtok Vám zavolá kuriér a zásielku si preberiete. V utorok, na druhý týždeň, je potrebné Snubino odoslať späť. Teda na šiesty deň odo dňa prevzatia zásielky od kuriéra. Pokiaľ tento deň spadá na nedeľu alebo sviatok, Snubino odošlete nasledujúci pracovný deň.

Ako mám vrátiť Snubino?

Snubino vrátite v pôvodnom obale, v ktorom Vám prišiel domov. V krabici nájdete štítok so spätnou adresou a taktiež ochranný obal do ktorého vložíte zásielku. Riadne zabalenú zásielku už len odovzdáte kuriérovi. Za poštovné nič neplatíte.

Na akú dlhu dobu si môžem požičať Snubino?

Na tak dlho, ako to budete potrebovať. Štandardne je to však na 5, 10 alebo 15 kalendárnych dní .

Po individuálnej dohode je možné Snubino požičať na dlhšiu dobu. Stačí nás kontaktovať prostredníctvom objednávkového formulára, emailom na info@originalnezasnuby.sk alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle 0944 150 061.

Môžete zaslať Snubino v diskrétnom balení?

O to sa nemusíte obávať. Snubino zasielame v nenápadnom balení. Na krabici nie je žiaden náznak, že by zásielka mala obsahovať čokoľvek spojené so zásnubami.

Nebude Snubino vyzerať opotrebovane, keď ho požičiavate?

Každé Snubino, ktoré bolo požičané detailne skontrolujeme a v prípade potreby ho renovujeme, aby mohlo doraziť k ďalšiemu šťastnému páru krásne, svieže, voňavé – proste ako nové 🙂

Ako dlho sa nabíja Snubino?

Snubino sa nabíja prostredníctvom USB portu Vášho počítača, alebo tiež v kombinácii s USB nabíjačkou Vášho smartfónu. Doba nabíjania je 2,5 hodiny. Nabíjanie indikuje zelené LED svetlo. Keď svetlo zhasne – Snubino je nabité a pripravené, spolu s Vami , zaznamenať jedinečný okamih Vášho života.

Aký dlhý záznam vie natočiť Snubino?

Snubino vie na jedno nabitie natočiť až 30 minútový záznam v HD kvalite, čo by Vám v priemere vystačilo na 10 požiadaní o ruku :D. Dĺžku záznamu vieme predĺžiť na požiadanie.

Aký uhol zaberá objektív kamery?

Snubino je vybavené širokouhlým objektívom, ktorý zaznamenáva neuveriteľných 120 °. Video si vychutnáte v HD kvalite.

Akú techniku mám použiť, aby som natočil čo najkrajší záznam?

Snubino si nevyžaduje zručnosti profesionálneho kameramana. Základ pri akomkoľvek natáčaní je nestáť (nekľakať) oproti svetlu.Preto odporúčame aby zdroj svetla bol za Vami (osobou ktorá drží Snubino v ruke).

Nezbadá moja partnerka, že v Snubine je kamera?

Verte, že Vaša partnerka bude celá bez seba, keď Vás uvidí ako pred ňou kľačíte. Partnerkin pohľad bude uprený na prsteň a samozrejme na Vás. Dôležité je, aby ste hlavne na sebe nedali poznať, že máte niečo za lubom :). Snubino odporúčame zapnúť zopár minút pred samotným aktom.

Prečo platím zálohu a kedy mi bude vrátená?

Záloha predstavuje istý druh poistenia. Snubino je jedinečný produkt, ktorý si vysoko ceníme. Nakoniec, zálohu platíte v každej požičovni.

Záloha Vám bude vrátená hneď po obdržaní spätnej zásielky na Váš osobný účet, z ktorého ste platili pri objednávke Snubina alebo doložili dodatočne.

Prečo sa nedá Snubino kúpiť?

Povedzme si pravdu – koľkokrát vo svojom živote pokľaknete pred Vašu snúbenku a spýtate sa tú známu otázku :

„Vezmeš si ma?“

Zásnuby sú „jednorázová“ záležitosť a teda kúpa Snubina by bola zbytočná a hlavne nákladná.